PORADY
JOSERA
Skontaktuj się z nami!

Tel. 61 47 83 770
pn.- pt. w godzinach 8-16

Josera Magic Brush

5,0 na podstawie 31 Recenzji Klientów (31)
498 osoby ostatnio kupiły ten produkt.
Czyszczenie i pielęgnacja sierści Twojego konia
  • Czyści, masuje i pielęgnuje
  • Idealny dla wszystkich koni
  • Bez wysiłku usuwa brud
  • Można używać bez specjalistycznego przeszkolenia
W magazynie

Wysyłka w 24 - 48 godzin dla zamówień złożonych w dni robocze.

24,99zł
 

 

Cena zawiera VAT; Sprawdź Koszty Wysyłki

Bezpieczna i łatwa płatność

Bezpieczna i łatwa płatność

Josera Magic Brush to wszechstronny produkt dla koni i jeźdźców. Miękkie włosie idealnie nadaje się do wrażliwych miejsc, takich jak nogi i stawy konia.
Ergonomiczna szczotka umożliwia optymalną obsługę małym i dużym miłośnikom koni. Łatwo usuniesz z niej sierść i kurz. Szczotki Magic Brush możesz używać nie tylko do codziennej pielęgnacji, ale także do czyszczenia całego sprzętu jeździeckiego. Derki, czapraki, kurtki czy bryczesy jeździeckie można łatwo wyczyścić z kurzu, pyłu i innych zabrudzeń.

Uwaga: jak w przypadku wszystkich produktów przedznaczonych do jeździectwa, regularnie sprawdzaj Magic Brush pod kątem uszkodzeń.
Oto co nasi Klienci sądzą o produkcie MAGIC BRUSH
5,0 / 5
31 Recenzji Klientów
5
4
3
2
1

Prosimy naszych Klientów, żeby zostawili tutaj swój komentarz po dokonaniu zamówienia. Wszystkie opinie pochodzą od osób, które faktycznie dokonały zakupu w naszym sklepie.
18.02.2025

Jak wyżej

26.01.2025

Szczotek magic brush nie trzeba dodatkowo zachwalać, bardzo poręczne miłe w użytku

26.01.2025

Atrakcyjna cena w porównaniu do sklepów internetowych

18.01.2025

Świetny produkt.

14.01.2025

Zawsze jej używamy.

Zespół ekspertów JOSERA

Masz pytanie? Zgłoś się do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące żywienia Twojego psa lub kota.